Exodus Conference & Festival

Ocena użytkowników:  / 0

Exodus Conference & Festival (1-4 lutego 2018, Gdańsk) to inspirująca konferencja chrześcijańska z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całej Polski, świetnie się przy tym bawiąc!

11 wieczorEX 27012017 Sylwester Palimaka

Myślą przewodnią najbliższej edycji: FORWARD ▶️▶️▶️ jest to, aby nie polegać tylko na własnych siłach, ale pokładać swoją ufność w Bogu. Konferencja będzie mówić o stawianiu śmiałych kroków naprzód, aby trafić do miejsca, które On dla nas zaplanował.

Przygotowaliśmy wypełniony po brzegi program. Sesje na głównej scenie i ścieżki tematyczne poprowadzą wyjątkowi mówcy m.in Glyn Barrett (UK), Dave Niblock (UK), Michał Włodarczyk, Andrzej Cichocki, Maciej Liziniewicz, Monika i Marcin Nowiccy, Szymon i Magda Kruba.

W części festiwalowej zagra m.in EX IT + Goście Specjalni (koncert polskiego uwielbienia) oraz artyści tacy jak SARSA, Josh Savage, Dzieła Wybrane, Edyta Górecka.

Exodus

Poison z poruszającym teledyskiem o ojcostwie

Ocena użytkowników:  / 0

Pierwszy wdech to piosenka napisana w rytmie serc – malutkiej Poli oraz jej taty – rapera Piotra „Poisona” Plichty. Opowiada o miłości ojca do dziecka i o zachwycie nad cudem jakim jest nowe życie. W utwór wpisane jest pełne uczucia doświadczenie ojcostwa oraz moc z jaką pojawienie się dziecka od pierwszych chwil bezpowrotnie zmienia wszystko wokół – szczególnie serca i świat wartości, a co za tym idzie, życie swoich rodziców.

1

Metropolia Jest Okey!

Ocena użytkowników:  / 0

Ratusz Staromiejski - NCK, Centrum św. Jana, Klub Parlament

Metropolia
Festiwal „Metropolia jest Okey” w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny. Gdy zaczynaliśmy w roku 2007, czas pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem był „pusty” – w Trójmieście niewiele się działo… Jednak z roku na rok sytuacja się zmieniała, także dzięki naszej Metropolii…, i teraz publiczność może wybierać i przebierać w propozycjach. Czas więc na przeformatowanie idei imprezy oraz wypromowanie jej na jeszcze większą skalę, także poza regionem Trójmiasta. Rozwój marki jaką stał się Festiwal, wymaga czasu na pozyskanie nowych partnerów, odpowiedniego dofinansowania i sformułowania zasad. Czy wciąż będzie się odbywał w ostatnich dniach roku? Zobaczymy.

Student, absolwent, bezrobotny - przecież nie tak widziałeś swoją ścieżkę zawodową!

Ocena użytkowników:  / 0

Student, absolwent, bezrobotny - przecież nie tak widziałeś swoją ścieżkę zawodową! Potrzeba stabilności, bezpieczeństwa i samorozwoju zaraz po otrzymaniu dyplomu wydaje Ci się być nieosiągalna. To jest rzeczywistość wielu absolwentów, ale jeśli jesteś absolwentem niepełnosprawnym, wejście na rynek pracy jest jak wyprawa na K2.

Krakow Absolwent ostateczny

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na dobry start, chcesz postawić krok ku samodzielności, zdobyć doświadczenie i znaleźć zatrudnienie - dołącz do projektu „Student, absolwent, specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy” realizowanego przez Fundację Sustinae.

„Kobieta pracująca” - we wtorek debata „Wyborczej Trójmiasto”. Poprowadzi ją Karolina Korwin Piotrowska

Ocena użytkowników:  / 0

a2 plakat kobieta pracujaca 12 2017

„Dziewczyny – włączcie się do gry! Praca kobiet się opłaca” – pod tym hasłem we wtorek 5 grudnia w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się debata „Gazety Wyborczej Trójmiasto” z cyklu „Kobieta pracująca”. Poprowadzi ją Karolina Korwin Piotrowska.

Hasło debaty jest nawiązaniem do wydanej w 2013 roku przez wydawnictwo Sonia Draga książki Sheryl Sandberg „Włącz się do gry. Kobiety, praca i chęć przywództwa”. Sandberg jest prezeską Facebooka, jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata i jedną z najlepiej opłacanych kobiet w amerykańskim biznesie. W swojej książce pokazuje, jak efektywnie połączyć rolę aktywnej bizneswoman z rolą żony i matki.