Kraków

Student, absolwent, bezrobotny - przecież nie tak widziałeś swoją ścieżkę zawodową!

Student, absolwent, bezrobotny - przecież nie tak widziałeś swoją ścieżkę zawodową! Potrzeba stabilności, bezpieczeństwa i samorozwoju zaraz po otrzymaniu dyplomu wydaje Ci się być nieosiągalna. To jest rzeczywistość wielu absolwentów, ale jeśli jesteś absolwentem niepełnosprawnym, wejście na rynek pracy jest jak wyprawa na K2.

Krakow Absolwent ostateczny

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na dobry start, chcesz postawić krok ku samodzielności, zdobyć doświadczenie i znaleźć zatrudnienie - dołącz do projektu „Student, absolwent, specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy” realizowanego przez Fundację Sustinae.

Dziennikarze nagrodzeni przez studentów. MediaTORY to największe wyróżnienie i docenienie ich pracy

Mediatory

Znamy laureatów 11. edycji Plebiscytu MediaTory!
Studenci dziennikarstwa z 22 polskich uczelni wybrali najlepszych, według nich, dziennikarzy minionego roku akademickiego. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Grzegorz Kwolek, Ewa Żarska, Robert Mazurek oraz Przemysław Babiarz i Włodzimierz Szaranowicz. W kategorii AuTORytet studenci wyróżnili Ewę Ewart - reportażystkę i producentkę filmów dokumentalnych.

 

Laureaci 11. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie:

AuTORytet: Ewa Ewart

Studenci wybrali: Ewa Ewart AuTORytetem!

AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. Plebiscycie MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie została Ewa Ewart. Reportażystka statuetkę odbierze 2 grudnia podczas Gali Finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ewa Elwart MEDIATORY

W kategorii AuTORytet studenci z całej Polski wyróżniają dziennikarzy i ludzi mediów, od których mogą uczyć się profesjonalizmu, rzetelności oraz najwyższych standardów. Nagroda ma wymiar ponadczasowy i przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej. - Ta kategoria jest szczególna również dlatego, że głosujący studenci mogą sami podać nazwisko osoby, którą uważają za swój dziennikarski wzór. Nie podajemy w niej listy nominowanych nazwisk, jak w przypadku innych nominacji - przyznaje Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Daj imPuls do życia

wampiriada 2017

„Daj imPuls do życia” – to hasło wiosennej edycji Wampiriady na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obok najważniejszego celu jakim jest zebranie jak największej ilości krwi, wydarzenie ma za zadanie promocję idei krwiodawstwa wśród młodych ludzi. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego stara się upowszechniać akcję nie tylko na uczelni, ale również wśród mieszkańców Krakowa. Krwiodawcy oprócz satysfakcji płynącej ze świadomości niesienia pomocy mogą zostać nagrodzeni poprzez udział w różnego rodzaju konkursach i losowaniach.

Po co nam savoir-vivre? Spotkanie z Łukaszem Kielbanem

kielban event final

Termin „savoir-vivre” zapożyczyliśmy z francuskiego jako „znajomość życia”, umiejętność komunikacji, prezencji i zachowania się. Jest to wiedza niezbędna do sprawnego budowania wizerunku. Chcąc przybliżyć ten temat studentom, Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowało spotkanie ze specjalistą w tej dziedzinie – Łukaszem Kielbanem.

Moje konto