Poznań

Otwarto zapisy na XIII Poznańskie Warsztaty Gospel

Serdecznie zapraszamy już po raz trzynasty na Poznańskie Warsztaty Gospel (14-15 XI 2015).
W tym roku poprowadzą je Tyree Morris i Baca (dyrygentka Poznańskiego Chóru Gospel Joy). Instruktorzy przygotowali wspaniałe utwory, które są pełne radości i nadziei płynącej z przesłania tej muzyki (Gospel z ang. Ewangelia), ciekawe aranżacje oraz solówki dla chętnych uczestników. Na zakończenie warsztatów tradycyjnie odbędzie się koncert finałowy - tym razem w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.
Organizatorzy przypominają o taryfie zniżkowej do 14 października. Dodatkowo, co 10-ta osoba wchodzi za 0zł.

Rejestracja: link

Profil FB: link

Designerska noc w School of Form

School of Form logotyp copyRobota rysującego portrety ludzi, napędzane smartfonem i wykonane z kartonu okulary, a może inspirowane zwierzętami ceramiczne naczynia? O tym, co jeszcze można zaprojektować powiedzą i pokażą wykładowcy i studenci School of Form podczas otwartych warsztatów kreatywnych w ramach Nocy z designem. Zajęcia odbędą się 27 marca, w godz. 19.00-23.00 w siedzibie School of Form przy ul. Głogowskiej 18 w Poznaniu.

Prestiżowy certyfikat CIMA dla studentów w Poznaniu

Od października 2014 r. studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu będą mieli szansę na zdobycie w ramach zajęć certyfikatu CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) –  jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów z dziedziny zarządzania finansami. Celem wspólnego projektu jest zapewnienie studentom wiedzy i praktycznych umiejętności pożądanych dziś na rynku pracy.

Portret

portret teatr wielki poznańTeatr Wielki w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na polską prapremierę opery Portret Mieczysława Wajnberga, która odbędzie się 6 grudnia 2013. Niemal zupełnie zapomnianego polskiego kompozytora świat powoli odkrywa na nowo.

Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej

plakat pppp2012 AZapraszamy na niecodzienne wydarzenie, jakim jest trzeci już Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej.

Odbędzie się on w sobotę 20 października na poznańskim Łazarzu, w Klubie Osiedlowym KRĄG. Będzie to jedyna taka okazja do wysłuchania na jednej scenie grona wspaniałych wykonawców związanych z piosenką turystyczną i poezją śpiewaną w składzie: Janusz Waściński, Joasia Pilarska oraz zespoły NAD PORAMI ROKU i ARETE, a także... do zaprezentowania się na scenie! Wystąpić może każdy, kto gra i śpiewa piosenkę pozytywną. Szczegóły można znaleźć na stronie
www.bazuna.art.pl/pppp. Po koncercie turystyczne jam session (które poprowadzi podobnie jak przed rokiem Kamil Bodzioch).

Moje konto