Magazyn Starter 2016/17

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

okladka Starter 2016Zapraszamy do czytania i smakowania, bo jest to ciekawa lektura nie tylko dla rozpoczynających studia.
Wiele osób przyłożyło się do powstania tego wydania.
Bartosz Cicharski rozpoczął felietonem, Marek Twaróg napisał o trzech błędach, których nie należy popełniać, Magdalena Chrzanowiecka o prawdziwej wolności, Patrycja Oryl słowniczek, poradnik jak pisać maile i jak nauczyć się samodzielności, Paula Altmann tekst o zmianie kierunku oraz o tym, jak wyjechać za granicę korzystając z projektu Erasmus+. Bartek Serkowski poradził jak spisać misję życiową, Dominik Makurat wytłumaczył rodzaje stypendiów i jak się o nie starać, Maciej Blatkiewicz wytypował najlepsze studenckie jedzenie w Poznaniu, Patrycja Żołyniak zachęcała, by przełamać nieśmiałość w grupie, Maciek Budzich opowiedział o pracy nad projektem Biblia AUDIO superprodukcja, Łukasz Pachelski i Krzysztof Góra o tym jak można rozwijać karierę naukową, Gosia Serkowska podała przepisy na studenckie posiłki, Joanna Stróżek starała się zmobilizację studentów do ruszania się i zadbania o zdrowie.

Komentarze  

#1 Guest 2017-03-25 14:31
Bardzo chciałabym dowiedzieć się czy zdjęcie na stronie 10 z Starter 2016/2017 jest robione przez was? Ponieważ mam pilne pytanie o nie :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież