Rozwój w samorządzie

samorzad1Jeśli na pierwszym roku student chce się włączyć w pracę samorządu, po pierwsze, musi rozważyć w czym chciałby się rozwijać i wtedy przyjść do biura samorządu.

W biurze może otrzymać poradę, gdzie znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce i środowisko. Możliwości są różne i jest ich bardzo dużo. Poczynając od angażowania się na swoim wydziale w wydziałowych radach studentów, poprzez zaangażowanie w organizacje studenckie: podróże, działalność naukowa, konferencje naukowe, kończąc na włączeniu się w organizowanie imprez studenckich.

Ważną informacją, o której często zapominamy, jest to, że do samorządu studentów należy każdy student. Zarząd natomiast, jest przedstawicielem i samorządu studenckiego. Jego celem jest koordynowanie działań wszystkich organów samorządowych.

Poniżej rozmowa z Mateuszem Buzalskim przewodniczącym SSPG, Agnieszką Marchlewską zastępcą ds. dydaktycznych SSPG oraz Januszem Machoniem zastępcą ds. kultury i sportu SSPG.
Porady dla pierwszorocznych, zachętę do osobistego rozwoju oraz jak organizować czas, będąc zaangażowanym w wielu działaniach na rzecz studentów.Materiał zrealizowany w TV TASK - http://tv.task.gda.pl
Reporter: Katarzyna Michałowska
Kamera: Mateusz Koldun, Michał Szagżdowicz
Montaż: Mateusz Koldun, Michał Szagżdowicz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Moje konto