Pod prąd - zrozumieć więcej

prompka starterGdy na uczelniach całego kraju rozpoczynają się inauguracje roku akademickiego 2013/14. Studenci na uczelniach publicznych w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Krakowie otrzymują wydanie specjalne magazynu studenckiego „płyń Pod Prąd” o nazwie Starter.

W tym roku do stworzenia magazynu dla pierwszorocznych studentów zaproszono blogerów, jako ekspertów w określonych dziedzinach.
Paweł Tkaczykpl.paweltkaczyk.com”, specjalista w budowaniu marek oraz opowiadaniu historii, pisze o tym, jak wyjście ze sfery komfortu może spowodować osobisty rozwój.

Ana Matusevic, autorka bloga „Malowane historie”, w którym skupia się przede wszystkim na fotografii, podróżach i kulinariach, przedstawiła nowe, mało znane serwisy społecznościowe.

Arlena Witt, wittamina.pl, napisała o ciekawych miejscach w Gdańsku. Joanna Karpowicz, blogerka kulinarna (ugotujmy.blogspot.com), która lubi kwaśne jabłka i zapach pieczonego ciasta, nie pozwala studentom zaznać uczucia głodu i opowiada o studenckim gotowaniu, zaś Paula Kadyszewska z Politechnika Fashion przełamuje stereotyp studenta Politechniki chodzącego w starym, rozciągniętym swetrze.

Magazyn studencki jest projektem niekomercyjnym, wywodzącym się od studentów z Politechniki Gdańskiej, obejmujący swym zasięgiem 22 uczelnie publiczne w Polsce. Tworzony przez studentów dla studentów. Płyń Pod Prąd podejmuje tematy studenckie, jak rozwój osobisty, szkoła życia, nauka, finanse i czas wolny. Misją magazynu jest „zrozumieć więcej”. Starter realizuje tę wizję poprzez pomoc pierwszorocznym studentom w odnalezieniu się w mieście, w którym podejmują studiują, pomagając uporządkować natłok informacyjny, dostarczając pomocnych wiadomości w odnalezieniu się w nowym otoczeniu.
Paulina RoszkowskaKamera, montaż, grafika: Michał Szagżdowicz 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Moje konto