Karierosfera 2018

Karierosfera to ogólnopolski Konkurs wiedzy biznesowej, który kierowany jest do studentów i daje im możliwość wygrania płatnego stażu.

Logo small 1

Uczestnicy rywalizują w kilku dziedzinach, takich jak marketing, rynki finansowe, prawo, audyt, business intelligence oraz strategia i doradztwo biznesowe. Dziedzinom patronują znane, prestiżowe marki - między innymi L‘Oreal, EY, Bank Zachodni WBK, Kancelaria Olesiński i Wspólnicy i PZU – to właśnie one oferują laureatom staże w swoich przedsiębiorstwach.
Konkurs odbywa się w trzech etapach. Pierwszy z nich ma miejsce od 25 lutego do 14 marca i jest to krótki test internetowy z wybranej przez uczestnika dziedziny, który może wypełnić każdy chętny.
Drugi etap polega na wypełnieniu testu pisemnego, który składa się z 50 pytań, na które uczestnicy udzielają odpowiedzi „tak” lub „nie”. Odbędzie się on 22 marca i organizowany jest w tym samym czasie w 15 miastach.
Trzecia część Karierosfery będzie miała miejsce 13 kwietnia w formie case study w Centrali projektu we Wrocławiu. Ostatni etap Konkursu organizowany jest przez patronów dziedzinowych. Po poznaniu laureatów Karierosfery 2018 odbędzie się wystawny bankiet, na który zaproszeni są nie tylko wszyscy uczestnicy trzeciego etapu, ale również patroni dziedzinowi, organizatorzy oraz ambasadorzy.
Projekt został stworzony przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR, współpracujące z kołami naukowymi z 15 największych miast Polski.

Karierosfera daje studentom możliwość rozwoju, sprawdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia doświadczenia, które jest tak cenne dla młodych ludzi. Jest też, co ważne, ciekawą przygodą, w której do wzięcia udziału wystarczą tylko dobre chęci.

Moje konto